İnteraktif Türkçe

Öğrencilerin okulda ve evde işine yarayacak eğitim dosyalarını paylaşmaya devam ediyoruz. İnteraktif türkçe kategorisinde bulunan dosyamız yeni meb konularına uygun hazırlanmıştır. Kılavuz Çizgili Yazı Kağıdı Şablonu dosyasını bilgisayarınıza indirip inceleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: Kılavuz Çizgili Yazı Kağıdı Şablonu
Öğrencilerin okulda ve evde işine yarayacak eğitim dosyalarını paylaşmaya devam ediyoruz. İnteraktif türkçe kategorisinde bulunan dosyamız yeni meb konularına uygun hazırlanmıştır. 1.Grup Harflerle Yazılış Yönlü Ses Kartları dosyasını bilgisayarınıza indirip inceleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: 1.Grup Harflerle Yazılış Yönlü Ses Kartları
İnteraktif Türkçe kategorisinde bulunan Dik Temel Harfler Yazı Çalışma Sayfalarını inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: Dik Temel Harfler Yazı Çalışma Sayfaları Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
1.Sınıf hayat bilgisi ders sunuları kategorisinde bulunan 2018-2019 Dik Temel Harfler Çizgi Çalışmalarını inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: 2018-2019 Dik Temel Harfler Çizgi Çalışmaları Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
İnteraktif Türkçe kategorisinde bulunan hayal gücünü geliştirici resimli sözcüklerim etkinliğini inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: Hayalgücünü Geliştirici Resimli Sözcüklerim Etkinliği Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
İnteraktif Türkçe kategorisinde bulunan İnteraktif e sesi etkinliği inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: İnteraktif E Sesi Etkinliği Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
İnteraktif türkçe kategorisinde bulunan genel hızlı okuma etkinlikleri sunusu inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: Genel Hızlı Okuma Etkinlikleri Sunusu Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
Sayfa başına git