İnteraktif Matematik

Öğrencilerin okulda ve evde işine yarayacak eğitim dosyalarını paylaşmaya devam ediyoruz. İnteraktif matematik kategorisinde bulunan dosyamız yeni meb konularına uygun hazırlanmıştır. Ritmik Saymalar İçin Tırtıllı Boş Şablon dosyasını bilgisayarınıza indirip inceleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: Ritmik Saymalar İçin Tırtıllı Boş Şablon
Puzzle etkinlikler kategorisinde bulunan iki basamaklı puzzle ile topla beni etkinliğini inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: İki Basamaklı Puzzle İle Topla Beni Etkinliği Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
İnteraktif matematik derslerinin sunumunu paylaşmaya devam ediyoruz. Öğrenciler için eğlenceli ve eğitici olan interaktif puzzle toplama işlemi etkinliğini inceleyebilirsiniz Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: İnteraktif Puzzle Toplama İşlemi Etkinliği İnteraktif matematik hakkındaki yorumlarınızı aşağıdaki kutucuğa yazabilirsiniz.
İnteraktif matematik etkinliğinde A4 kağıtta olan saat şeklini kesip yapıştırabilirsiniz. Çocukların gelişimi için böyle etkinlikleri göstererek eğitimine yardımcı olabilirsiniz Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: Kes Yapıştır Saat Etkinliği Aklınıza takılan soru ve görüşler için aşağıda bulunan yorum bölümünü kullanabilirsiniz.
Sayfa başına git