İnteraktif Genel Dosyalar

Öğrencilerin okulda ve evde işine yarayacak eğitim dosyalarını paylaşmaya devam ediyoruz. İnteraktif genel dosyalar kategorisinde bulunan dosyamız yeni meb konularına uygun hazırlanmıştır. Yıl Sonu Gösterisi İçin Müzikli, Perdeli, Düzenlenebilir Sunu Şablonu dosyasını bilgisayarınıza indirip inceleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: Yıl Sonu Gösterisi İçin Müzikli, Perdeli, Düzenlenebilir Sunu Şablonu
Öğrencilerin okulda ve evde işine yarayacak eğitim dosyalarını paylaşmaya devam ediyoruz. İnteraktif genel dosyalar kategorisinde bulunan dosyamız yeni meb konularına uygun hazırlanmıştır. Ölçekli kitap okuma listem, yıldızlı kitap okuma listem,  günlük kitap okuma listem, imzalı kitap okuma listem, hikaye haritam, oku beni - boya beni dosyasını bilgisayarınıza indirip inceleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için...
İnteraktif genel dosyalar kategorisinde bulunan 1. Sınıfta Hangi Dersler Var Kaç Saat Var dosyasını inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: 1. Sınıfta Hangi Dersler Var Kaç Saat Var Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
İnteraktif genel dosyalar kategorisinde bulunan 2. Sınıfta Hangi Dersler Var Kaç Saat Var dosyasını inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: 2. Sınıfta Hangi Dersler Var Kaç Saat Var Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
İnteraktif genel dosyalar kategorisinde bulunan 3. Sınıfta Hangi Dersler Var Kaç Saat Var dosyasını inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: 3. Sınıfta Hangi Dersler Var Kaç Saat Var Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
İnteraktif genel dosyalar kategorisinde bulunan 4. Sınıfta Hangi Dersler Var Kaç Saat Var dosyasını inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: 4. Sınıfta Hangi Dersler Var Kaç Saat Var Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
İnteraktif genel dosyalar kategorisinde bulunan 5. Sınıfta Hangi Dersler Var Kaç Saat Var dosyasını inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: 5. Sınıfta Hangi Dersler Var Kaç Saat Var Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
İnteraktif genel dosyalar kategorisinde bulunan 6. Sınıfta Hangi Dersler Var Kaç Saat Var dosyasını inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: 6. Sınıfta Hangi Dersler Var Kaç Saat Var Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
İnteraktif genel dosyalar kategorisinde bulunan 8. Sınıfta Hangi Dersler Var Kaç Saat Var dosyasını inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: 8. Sınıfta Hangi Dersler Var Kaç Saat Var Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
İnteraktif genel dosyalar kategorisinde bulunan 7. Sınıfta Hangi Dersler Var Kaç Saat Var dosyasını inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: 7. Sınıfta Hangi Dersler Var Kaç Saat Var Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
Sayfa başına git