Boyama Etkinlikleri

Boyama etkinlikleri kategorisinde bulunan Görsel Sanatlar Dersi İçin Etkinlik Örnekleri dosyasını inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: Görsel Sanatlar Dersi İçin Etkinlik Örnekleri Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
Boyama etkinlikleri kategorisinde bulunan 2. Sınıflar İçin Boyama Resimlerini inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: 2. Sınıflar İçin Boyama Resimleri Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
Boyama etkinlikleri kategorisinde bulunan Karlar Ülkesi Elsa Boyama Sayfalarıni inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: Karlar Ülkesi Elsa Boyama Sayfaları Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
Boyama etkinlikleri kategorisinde bulunan 1. sınıf ilgi çekici boyama sayfalarının inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: 1. Sınıf İlgi Çekici Boyama Sayfaları Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
Yeni yılın gelmesiyle en güzel noel baba boyama sayfalarını inceleyin. Güncel boyama sayfalarını sadece meb konularında bulabilirsiniz. Dosyayı indirmek için tıklayın: Noel Baba Boyama Sayfaları Aradığınız boyama etkinliklerini yoksa hemen yorumda belirtebilirsiniz. Ayrıca güzel yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bekliyoruz.
Okullarda kullanılmak üzere 3-A şubesi için sınıf kuralları afişini hazırladık. Dilediğiniz sınıf ve şube için sınıf kurallarının afişlerini dosyalarımız arasında bulabilirsiniz. İndirmek için tıklayın: 3-A Şubesi İçin Sınıf Kuralları Afişi Aklınıza takılan sorular ve yorumlar için aşağıda bulunan kutucuğu kullanabilirsiniz.
Evde ve okulda boyama sayfalarını hemen indirip boyamaya başlayın. Öğrencilerin hoşuna gidecek olan tam 60 sayfa boya sayfası bulunmaktadır. Beğendiğiniz sayfaları kendi zevkinize göre boyayın. Boyama sayfası ile alakalı aklınıza takılan soruları yorum bölümünden sorabilirsiniz. Aradığınız boyama sayfası yoksa iletişim bölümünden yada yorumdan bize yazabilirsiniz. İndirmek için buraya tıklayın: Boyama Sayfaları (60) Adet
Sayfa başına git