Atatürk Köşesi Dokümanları

Atatürk Köşesi Dokümanları kategorisinde bulunan Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatı slaytını inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: Mustafa Kemal Atatürk'ün Hayatı Slayt Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
Ankara'da bulunan Anıtkabir'e gidemediniz diye üzülmenizi istemiyoruz. Sizin için özel olarak hazırladığımız slayt sizi Anıtkabir'e götürecektir. Öğretmenlerin 10 Kasımda kullanması gereken bir slayt olduğunu düşünüyorum. İndirmek için buraya tıklayın: Anıtkabir Slaytı Aklınızda biriken sorular yada güzel görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümüne yazabilirsiniz.
Atatürk'ün kendi sesinden nutuk eşliğinde Tsk'nın paylaştığı 1905-1953 senelerinde geçmiş olan Atatürk fotoğraflarından oluşan bir albüm.. Aradığınız diğer Atatürk albüm ve dokümanları için yorum bölümünden isteyebilirsiniz. İndirmek için buraya tıklayın: Atatürk Albümü
Sayfa başına git