4. Sınıf Sosyal Bilgiler Sunuları

Öğrencilerin okulda ve evde işine yarayacak eğitim dosyalarını paylaşmaya devam ediyoruz. 4.Sınıf sosyal bilgiler sunuları kategorisinde bulunan dosyamız yeni meb konularına uygun hazırlanmıştır. 4.Sınıf Trafik Güvenliği Trafik ve Can Güvenliği Sunusu dosyasını bilgisayarınıza indirip inceleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: 4.Sınıf Trafik Güvenliği Trafik ve Can Güvenliği Sunusu
4.Sınıf sosyal bilgiler sunuları kategorisinde bulunan 4.sınıf sosyal bilgiler herkesin bir kimliği var sunusu inceleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza indirdikten sonra kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Dosyayı indirmek için buraya tıklayın: 4.Sınıf Sosyal Bilgiler Herkesin Bir Kimliği Var Sunusu Okul öğrencilerine ve öğretmenlerine yönelik güncel dosyaları paylaşmaya devam ediyoruz. Aklınıza takılan soruları aşağıda bulunan bölümden yazabilirsiniz.
Türkiye haritasını inceleyerek tanımaya başlayalım. İl, ilçe ve bölgelerin ayrıntısıyla tanıyabilirsiniz. Sosyal bilgiler dersinde olan haritayı siz çocuklara Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından armağan edilmiştir. Bilgisayarınıza indirmek için tıklayın: Türkiye'mizi tanıyalım haritası Sitemizde aradığınız ders sunularını, konu anlatımları ve soru çözümlerini bulamadıysanız yorumdan yazarak isteyebilirsiniz.
Sayfa başına git